|
|
|
|
piątek 1. marzec
1
-
16:00 – 17:00
BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
16:00 – 17:00 BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
|
sobota 2. marzec
2
|
niedziela 3. marzec
3
|
poniedziałek 4. marzec
4
-
15:00 – 17:00
Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
15:00 – 17:00 Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
-
15:30 – 16:30
CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Wartburg
15:30 – 16:30 CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Wartburg
-
16:00 – 17:30
Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
16:00 – 17:30 Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
-
16:45 – 18:00
CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
16:45 – 18:00 CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
-
18:00 – 20:00
Jugendgruppe I grupa mlodziezowa @RABRYKA
18:00 – 20:00 Jugendgruppe I grupa mlodziezowa @RABRYKA
|
wtorek 5. marzec
5
-
15:30 – 17:00
Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Wartburg
15:30 – 17:00 Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Wartburg
-
17:30 – 19:30
JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Wartburg
17:30 – 19:30 JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Wartburg
|
środa 6. marzec
6
-
15:30 – 17:00
Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
15:30 – 17:00 Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
-
17:30 – 19:00
Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
17:30 – 19:00 Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
-
19:15 – 20:45
Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
19:15 – 20:45 Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
|
czwartek 7. marzec
7
-
15:30 – 17:00
Clownerie | klaunada 15:30-17 @Wartburg
15:30 – 17:00 Clownerie | klaunada 15:30-17 @Wartburg
-
15:30 – 17:00
Einrad | monocykl 15:30-17 @Augustum Annen Gymn. Turnhalle
15:30 – 17:00 Einrad | monocykl 15:30-17 @Augustum Annen Gymn. Turnhalle
-
18:00 – 20:00
Jugendgruppe| grupa młodzieżowa Lama Kolana 18-20 @Wartburg
18:00 – 20:00 Jugendgruppe| grupa młodzieżowa Lama Kolana 18-20 @Wartburg
|
piątek 8. marzec
8
-
16:00 – 17:00
BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
16:00 – 17:00 BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
|
sobota 9. marzec
9
|
niedziela 10. marzec
10
|
poniedziałek 11. marzec
11
-
15:00 – 17:00
Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
15:00 – 17:00 Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
-
15:30 – 16:30
CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Camillo
-
16:00 – 17:30
Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
16:00 – 17:30 Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
-
16:45 – 18:00
CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
16:45 – 18:00 CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
-
18:00 – 20:00
Jugendgruppe I grupa mlodziezowa @RABRYKA
18:00 – 20:00 Jugendgruppe I grupa mlodziezowa @RABRYKA
|
wtorek 12. marzec
12
-
15:30 – 17:00
Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Camillo
-
17:30 – 19:30
JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Camillo
|
środa 13. marzec
13
-
15:30 – 17:00
Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
15:30 – 17:00 Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
-
17:30 – 19:00
Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
17:30 – 19:00 Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
-
19:15 – 20:45
Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
19:15 – 20:45 Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
|
czwartek 14. marzec
14
-
15:30 – 17:00
Clownerie | klaunada 15:30-17 @Camillo
-
15:30 – 17:00
Einrad | monocykl 15:30-17 @Augustum Annen Gymn. Turnhalle
15:30 – 17:00 Einrad | monocykl 15:30-17 @Augustum Annen Gymn. Turnhalle
-
18:00 – 20:00
Jugendgruppe| grupa młodzieżowa Lama Kolana 18-20 @Camillo
|
piątek 15. marzec
15
-
16:00 – 17:00
BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
16:00 – 17:00 BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
|
sobota 16. marzec
16
|
niedziela 17. marzec
17
|
poniedziałek 18. marzec
18
-
15:00 – 17:00
Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
15:00 – 17:00 Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
-
15:30 – 16:30
CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Wartburg
15:30 – 16:30 CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Wartburg
-
16:00 – 17:30
Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
16:00 – 17:30 Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
-
16:45 – 18:00
CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
16:45 – 18:00 CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
-
18:00 – 20:00
Jugendgruppe I grupa mlodziezowa @RABRYKA
18:00 – 20:00 Jugendgruppe I grupa mlodziezowa @RABRYKA
|
wtorek 19. marzec
19
-
15:30 – 17:00
Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Wartburg
15:30 – 17:00 Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Wartburg
-
17:30 – 19:30
JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Wartburg
17:30 – 19:30 JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Wartburg
|
środa 20. marzec
20
-
15:30 – 17:00
Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
15:30 – 17:00 Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
-
17:30 – 19:00
Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
17:30 – 19:00 Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
-
19:15 – 20:45
Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
19:15 – 20:45 Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
|
czwartek 21. marzec
21
-
15:30 – 17:00
Clownerie | klaunada 15:30-17 @Wartburg
15:30 – 17:00 Clownerie | klaunada 15:30-17 @Wartburg
-
15:30 – 17:00
Einrad | monocykl 15:30-17 @Augustum Annen Gymn. Turnhalle
15:30 – 17:00 Einrad | monocykl 15:30-17 @Augustum Annen Gymn. Turnhalle
-
18:00 – 20:00
Jugendgruppe| grupa młodzieżowa Lama Kolana 18-20 @Wartburg
18:00 – 20:00 Jugendgruppe| grupa młodzieżowa Lama Kolana 18-20 @Wartburg
|
piątek 22. marzec
22
-
16:00 – 17:00
BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
16:00 – 17:00 BabyCYRKUS 16-17 @Camillo
|
sobota 23. marzec
23
|
niedziela 24. marzec
24
|
poniedziałek 25. marzec
25
-
15:00 – 17:00
Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
15:00 – 17:00 Offener Workshop / otwarty warsztaty @Lutherplatz
-
15:30 – 16:30
CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Wartburg
15:30 – 16:30 CYRKUS-Spiel 1 | zabawy CYRKUsowe 1 15:30-16:30 @Wartburg
-
16:00 – 17:30
Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
16:00 – 17:30 Musikband | zespół muzyczny 16-17:30 @MDK Zgc
-
16:45 – 18:00
CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
16:45 – 18:00 CYRKUS-Spiel 2 | zabawy CYRKUSowe 2 16:45 - 18:00 @Wartburg
|
wtorek 26. marzec
26
-
15:30 – 17:00
Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Wartburg
15:30 – 17:00 Akrobatik 1 | akrobatyka 1 15:30-17 @Wartburg
-
17:30 – 19:30
JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Wartburg
17:30 – 19:30 JuniorJugendVariete | Rozmaitości młodzieży Pyjama Banana 17:30-19 @Wartburg
|
środa 27. marzec
27
-
15:30 – 17:00
Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
15:30 – 17:00 Luftakrobatik | akrobatyka powietrzna 15:30-17 @Rabryka
-
17:30 – 19:00
Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
17:30 – 19:00 Luftakrobatik weiterführend | akrobtyka powietrzna zaawansowani 17:30-19 @Rabryka
-
19:15 – 20:45
Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
19:15 – 20:45 Lufakrobatik Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych 19:15-20:45 @Rabryka
|
czwartek 28. marzec
28
|
piątek 29. marzec
29
|
sobota 30. marzec
30
|
niedziela 31. marzec
31
|