Sierpień 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
wtorek 2. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
środa 3. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
czwartek 4. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
piątek 5. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
sobota 6. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
niedziela 7. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
poniedziałek 8. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
wtorek 9. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
środa 10. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
czwartek 11. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
piątek 12. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
sobota 13. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
niedziela 14. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
poniedziałek 15. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
wtorek 16. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
środa 17. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
czwartek 18. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
piątek 19. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
sobota 20. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
niedziela 21. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
poniedziałek 22. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
wtorek 23. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
środa 24. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
czwartek 25. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
piątek 26. sierpnia
  • Cały dzień Sommerferien Sachsen
  • Betriebsruhe
sobota 27. sierpnia
  • Cały dzień Betriebsruhe
niedziela 28. sierpnia
  • Cały dzień Betriebsruhe
poniedziałek 29. sierpnia
wtorek 30. sierpnia
środa 31. sierpnia

Wrzesień 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. września
piątek 2. września
sobota 3. września
niedziela 4. września
poniedziałek 5. września
wtorek 6. września
środa 7. września
czwartek 8. września
piątek 9. września
sobota 10. września
niedziela 11. września
poniedziałek 12. września
  • 15:00 – 18:30 Schnupperwoche | Tydzień otwartych drzwi - @Dom Kultury (Parkowa 1, Zgorzelec)
wtorek 13. września
  • 15:00 – 18:30 Schnupperwoche | Tydzień otwartych drzwi - @Dom Kultury (Parkowa 1, Zgorzelec)
środa 14. września
  • 15:00 – 18:30 Schnupperwoche | Tydzień otwartych drzwi - @Dom Kultury (Parkowa 1, Zgorzelec)
czwartek 15. września
  • 15:00 – 18:30 Schnupperwoche | Tydzień otwartych drzwi - @Dom Kultury (Parkowa 1, Zgorzelec)
piątek 16. września
  • 15:00 – 18:30 Schnupperwoche | Tydzień otwartych drzwi - @Dom Kultury (Parkowa 1, Zgorzelec)
sobota 17. września
niedziela 18. września
poniedziałek 19. września
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20. września
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 21. września
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22. września
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 23. września
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 24. września
niedziela 25. września
poniedziałek 26. września
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27. września
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 28. września
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
czwartek 29. września
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 30. września
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień

Październik 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. października
niedziela 2. października
poniedziałek 3. października
wtorek 4. października
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5. października
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6. października
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 7. października
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 8. października
niedziela 9. października
poniedziałek 10. października
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11. października
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12. października
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13. października
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 14. października
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 15. października
niedziela 16. października
poniedziałek 17. października
wtorek 18. października
środa 19. października
czwartek 20. października
piątek 21. października
sobota 22. października
niedziela 23. października
poniedziałek 24. października
wtorek 25. października
środa 26. października
czwartek 27. października
piątek 28. października
sobota 29. października
niedziela 30. października
poniedziałek 31. października

Listopad 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. listopada
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 2. listopada
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 3. listopada
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 4. listopada
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 5. listopada
niedziela 6. listopada
poniedziałek 7. listopada
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 8. listopada
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 9. listopada
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 10. listopada
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 11. listopada
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 12. listopada
niedziela 13. listopada
poniedziałek 14. listopada
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 15. listopada
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 16. listopada
czwartek 17. listopada
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 18. listopada
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 19. listopada
niedziela 20. listopada
poniedziałek 21. listopada
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 22. listopada
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 23. listopada
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 24. listopada
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 25. listopada
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 26. listopada
niedziela 27. listopada
poniedziałek 28. listopada
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 29. listopada
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 30. listopada
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień

Grudzień 2022

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. grudnia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 2. grudnia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 3. grudnia
niedziela 4. grudnia
poniedziałek 5. grudnia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6. grudnia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 7. grudnia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8. grudnia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 9. grudnia
sobota 10. grudnia
niedziela 11. grudnia
poniedziałek 12. grudnia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13. grudnia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 14. grudnia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15. grudnia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 16. grudnia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 17. grudnia
niedziela 18. grudnia
poniedziałek 19. grudnia
wtorek 20. grudnia
środa 21. grudnia
czwartek 22. grudnia
piątek 23. grudnia
sobota 24. grudnia
niedziela 25. grudnia
poniedziałek 26. grudnia
wtorek 27. grudnia
środa 28. grudnia
czwartek 29. grudnia
piątek 30. grudnia
sobota 31. grudnia

Styczeń 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. stycznia
poniedziałek 2. stycznia
wtorek 3. stycznia
środa 4. stycznia
czwartek 5. stycznia
piątek 6. stycznia
sobota 7. stycznia
niedziela 8. stycznia
poniedziałek 9. stycznia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10. stycznia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 11. stycznia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12. stycznia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 13. stycznia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 14. stycznia
niedziela 15. stycznia
poniedziałek 16. stycznia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17. stycznia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 18. stycznia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 19. stycznia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 20. stycznia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 21. stycznia
niedziela 22. stycznia
poniedziałek 23. stycznia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24. stycznia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 25. stycznia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 26. stycznia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 27. stycznia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 28. stycznia
niedziela 29. stycznia
poniedziałek 30. stycznia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 31. stycznia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień

Luty 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. lutego
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2. lutego
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 3. lutego
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4. lutego
niedziela 5. lutego
poniedziałek 6. lutego
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7. lutego
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8. lutego
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9. lutego
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 10. lutego
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11. lutego
niedziela 12. lutego
poniedziałek 13. lutego
wtorek 14. lutego
środa 15. lutego
czwartek 16. lutego
piątek 17. lutego
sobota 18. lutego
niedziela 19. lutego
poniedziałek 20. lutego
wtorek 21. lutego
środa 22. lutego
czwartek 23. lutego
piątek 24. lutego
sobota 25. lutego
niedziela 26. lutego
poniedziałek 27. lutego
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28. lutego
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień

Marzec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. marca
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2. marca
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 3. marca
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4. marca
niedziela 5. marca
poniedziałek 6. marca
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7. marca
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8. marca
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9. marca
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 10. marca
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11. marca
niedziela 12. marca
poniedziałek 13. marca
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14. marca
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15. marca
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16. marca
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 17. marca
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 18. marca
niedziela 19. marca
poniedziałek 20. marca
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21. marca
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22. marca
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23. marca
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 24. marca
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 25. marca
niedziela 26. marca
poniedziałek 27. marca
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28. marca
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29. marca
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30. marca
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 31. marca
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień

Kwiecień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. kwietnia
niedziela 2. kwietnia
poniedziałek 3. kwietnia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4. kwietnia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 7. kwietnia
sobota 8. kwietnia
niedziela 9. kwietnia
poniedziałek 10. kwietnia
wtorek 11. kwietnia
środa 12. kwietnia
czwartek 13. kwietnia
piątek 14. kwietnia
sobota 15. kwietnia
niedziela 16. kwietnia
poniedziałek 17. kwietnia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18. kwietnia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 21. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 22. kwietnia
niedziela 23. kwietnia
poniedziałek 24. kwietnia
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25. kwietnia
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 28. kwietnia
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 29. kwietnia
niedziela 30. kwietnia

Maj 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. maja
  • 16:00 – 17:30 Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Band | zespół muzyczny (10+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    16:00 – 17:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    Spaghetti Konfetti (16+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2. maja
  • 15:30 – 16:30 CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    CYRKUSspiel 1 | zabawy CYRKUS-owe 1 (4-5) @Wartburg
    15:30 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Clowns & Jonglage | klaunada & żonglerka (7+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    Einrad | monocykl (7+) @Turnhalle Augustum
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:45 – 18:00 CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    CYRKUSspiel 2 | zabawy CYRKUS-owe 2 (6-7) @Wartburg
    16:45 – 18:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:00 JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    JuniorJugendvarieté | rozmaitości dla juniorów (12+) @Wartburg
    18:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3. maja
  • 15:30 – 17:00 Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    Luftakrobatik Einsteiger | akrobatyka powietrzna dla początkujących (9+) @Rabryka
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:15 – 18:45 Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    Luftakrobatik weiterführend | akrobatyka powietrzna dla zaawansowanych @Rabryka
    17:15 – 18:45
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    Luftakrobatik für Erwachsene | akrobatyka powietrzna dla dorosłych @Rabryka
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4. maja
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    Akrobatik Einsteiger | akrobatyka początkujących (7+) @Wartburg
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    Akrobatik weiterführend | akrobatyka zaawansowanych (9+) @Miejski Dom Kultury Zgorzelec
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:30 LamaKolana (14+) @Wartburg
    LamaKolana (14+) @Wartburg
    17:30 – 19:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 5. maja
  • 15:30 – 17:00 BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    BabyCYRKUS (0-3) @Camillo
    15:30 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 6. maja
niedziela 7. maja
poniedziałek 8. maja
  • 15:00 – 18:30 Probenwoche | Tydzień prób
wtorek 9. maja
  • 15:00 – 18:30 Probenwoche | Tydzień prób
środa 10. maja
  • 15:00 – 18:30 Probenwoche | Tydzień prób
czwartek 11. maja
  • 15:00 – 18:30 Probenwoche | Tydzień prób
piątek 12. maja
  • 13:30 – 14:30 Großer Auftritt
sobota 13. maja
  • 13:30 – 14:30 Großer Auftritt
niedziela 14. maja
poniedziałek 15. maja
wtorek 16. maja
środa 17. maja
czwartek 18. maja
piątek 19. maja
sobota 20. maja
niedziela 21. maja
poniedziałek 22. maja
wtorek 23. maja
środa 24. maja
czwartek 25. maja
piątek 26. maja
sobota 27. maja
niedziela 28. maja
poniedziałek 29. maja
wtorek 30. maja
środa 31. maja

Czerwiec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. czerwca
piątek 2. czerwca
sobota 3. czerwca
niedziela 4. czerwca
poniedziałek 5. czerwca
wtorek 6. czerwca
środa 7. czerwca
czwartek 8. czerwca
piątek 9. czerwca
sobota 10. czerwca
niedziela 11. czerwca
poniedziałek 12. czerwca
wtorek 13. czerwca
środa 14. czerwca
czwartek 15. czerwca
piątek 16. czerwca
sobota 17. czerwca
niedziela 18. czerwca
poniedziałek 19. czerwca
wtorek 20. czerwca
środa 21. czerwca
czwartek 22. czerwca
piątek 23. czerwca
sobota 24. czerwca
niedziela 25. czerwca
poniedziałek 26. czerwca
wtorek 27. czerwca
środa 28. czerwca
czwartek 29. czerwca
piątek 30. czerwca

Brak zdarzeń.

Lipiec 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. lipca
niedziela 2. lipca
poniedziałek 3. lipca
wtorek 4. lipca
środa 5. lipca
czwartek 6. lipca
piątek 7. lipca
sobota 8. lipca
niedziela 9. lipca
poniedziałek 10. lipca
  • Cały dzień CYRKUS im Sommer / w lecie 2023
wtorek 11. lipca
  • Cały dzień CYRKUS im Sommer / w lecie 2023
środa 12. lipca
  • Cały dzień CYRKUS im Sommer / w lecie 2023
czwartek 13. lipca
  • Cały dzień CYRKUS im Sommer / w lecie 2023
piątek 14. lipca
  • Cały dzień CYRKUS im Sommer / w lecie 2023
sobota 15. lipca
  • Cały dzień CYRKUS im Sommer / w lecie 2023
niedziela 16. lipca
poniedziałek 17. lipca
wtorek 18. lipca
środa 19. lipca
czwartek 20. lipca
piątek 21. lipca
sobota 22. lipca
niedziela 23. lipca
poniedziałek 24. lipca
wtorek 25. lipca
środa 26. lipca
czwartek 27. lipca
piątek 28. lipca
sobota 29. lipca
niedziela 30. lipca
poniedziałek 31. lipca

Sierpień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. sierpnia
środa 2. sierpnia
czwartek 3. sierpnia
piątek 4. sierpnia
sobota 5. sierpnia
niedziela 6. sierpnia
poniedziałek 7. sierpnia
wtorek 8. sierpnia
środa 9. sierpnia
czwartek 10. sierpnia
piątek 11. sierpnia
sobota 12. sierpnia
niedziela 13. sierpnia
poniedziałek 14. sierpnia
wtorek 15. sierpnia
środa 16. sierpnia
czwartek 17. sierpnia
piątek 18. sierpnia
sobota 19. sierpnia
niedziela 20. sierpnia
poniedziałek 21. sierpnia
wtorek 22. sierpnia
środa 23. sierpnia
czwartek 24. sierpnia
piątek 25. sierpnia
sobota 26. sierpnia
niedziela 27. sierpnia
poniedziałek 28. sierpnia
wtorek 29. sierpnia
środa 30. sierpnia
czwartek 31. sierpnia

Brak zdarzeń.

Wrzesień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. września
sobota 2. września
niedziela 3. września
poniedziałek 4. września
wtorek 5. września
środa 6. września
czwartek 7. września
piątek 8. września
sobota 9. września
niedziela 10. września
poniedziałek 11. września
wtorek 12. września
środa 13. września
czwartek 14. września
piątek 15. września
sobota 16. września
niedziela 17. września
poniedziałek 18. września
wtorek 19. września
środa 20. września
czwartek 21. września
piątek 22. września
sobota 23. września
niedziela 24. września
poniedziałek 25. września
wtorek 26. września
środa 27. września
czwartek 28. września
piątek 29. września
sobota 30. września

Brak zdarzeń.

Październik 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. października
poniedziałek 2. października
wtorek 3. października
środa 4. października
czwartek 5. października
piątek 6. października
sobota 7. października
niedziela 8. października
poniedziałek 9. października
wtorek 10. października
środa 11. października
czwartek 12. października
piątek 13. października
sobota 14. października
niedziela 15. października
poniedziałek 16. października
wtorek 17. października
środa 18. października
czwartek 19. października
piątek 20. października
sobota 21. października
niedziela 22. października
poniedziałek 23. października
wtorek 24. października
środa 25. października
czwartek 26. października
piątek 27. października
sobota 28. października
niedziela 29. października
poniedziałek 30. października
wtorek 31. października

Brak zdarzeń.

Listopad 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. listopada
czwartek 2. listopada
piątek 3. listopada
sobota 4. listopada
niedziela 5. listopada
poniedziałek 6. listopada
wtorek 7. listopada
środa 8. listopada
czwartek 9. listopada
piątek 10. listopada
sobota 11. listopada
niedziela 12. listopada
poniedziałek 13. listopada
wtorek 14. listopada
środa 15. listopada
czwartek 16. listopada
piątek 17. listopada
sobota 18. listopada
niedziela 19. listopada
poniedziałek 20. listopada
wtorek 21. listopada
środa 22. listopada
czwartek 23. listopada
piątek 24. listopada
sobota 25. listopada
niedziela 26. listopada
poniedziałek 27. listopada
wtorek 28. listopada
środa 29. listopada
czwartek 30. listopada

Brak zdarzeń.

Grudzień 2023

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. grudnia
sobota 2. grudnia
niedziela 3. grudnia
poniedziałek 4. grudnia
wtorek 5. grudnia
środa 6. grudnia
czwartek 7. grudnia
piątek 8. grudnia
sobota 9. grudnia
niedziela 10. grudnia
poniedziałek 11. grudnia
wtorek 12. grudnia
środa 13. grudnia
czwartek 14. grudnia
piątek 15. grudnia
sobota 16. grudnia
niedziela 17. grudnia
poniedziałek 18. grudnia
wtorek 19. grudnia
środa 20. grudnia
czwartek 21. grudnia
piątek 22. grudnia
sobota 23. grudnia
niedziela 24. grudnia
poniedziałek 25. grudnia
wtorek 26. grudnia
środa 27. grudnia
czwartek 28. grudnia
piątek 29. grudnia
sobota 30. grudnia
niedziela 31. grudnia

Brak zdarzeń.

Styczeń 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. stycznia
wtorek 2. stycznia
środa 3. stycznia
czwartek 4. stycznia
piątek 5. stycznia
sobota 6. stycznia
niedziela 7. stycznia
poniedziałek 8. stycznia
wtorek 9. stycznia
środa 10. stycznia
czwartek 11. stycznia
piątek 12. stycznia
sobota 13. stycznia
niedziela 14. stycznia
poniedziałek 15. stycznia
wtorek 16. stycznia
środa 17. stycznia
czwartek 18. stycznia
piątek 19. stycznia
sobota 20. stycznia
niedziela 21. stycznia
poniedziałek 22. stycznia
wtorek 23. stycznia
środa 24. stycznia
czwartek 25. stycznia
piątek 26. stycznia
sobota 27. stycznia
niedziela 28. stycznia
poniedziałek 29. stycznia
wtorek 30. stycznia
środa 31. stycznia

Brak zdarzeń.

Luty 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. lutego
piątek 2. lutego
sobota 3. lutego
niedziela 4. lutego
poniedziałek 5. lutego
wtorek 6. lutego
środa 7. lutego
czwartek 8. lutego
piątek 9. lutego
sobota 10. lutego
niedziela 11. lutego
poniedziałek 12. lutego
wtorek 13. lutego
środa 14. lutego
czwartek 15. lutego
piątek 16. lutego
sobota 17. lutego
niedziela 18. lutego
poniedziałek 19. lutego
wtorek 20. lutego
środa 21. lutego
czwartek 22. lutego
piątek 23. lutego
sobota 24. lutego
niedziela 25. lutego
poniedziałek 26. lutego
wtorek 27. lutego
środa 28. lutego
czwartek 29. lutego

Brak zdarzeń.

Marzec 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. marca
sobota 2. marca
niedziela 3. marca
poniedziałek 4. marca
wtorek 5. marca
środa 6. marca
czwartek 7. marca
piątek 8. marca
sobota 9. marca
niedziela 10. marca
poniedziałek 11. marca
wtorek 12. marca
środa 13. marca
czwartek 14. marca
piątek 15. marca
sobota 16. marca
niedziela 17. marca
poniedziałek 18. marca
wtorek 19. marca
środa 20. marca
czwartek 21. marca
piątek 22. marca
sobota 23. marca
niedziela 24. marca
poniedziałek 25. marca
wtorek 26. marca
środa 27. marca
czwartek 28. marca
piątek 29. marca
sobota 30. marca
niedziela 31. marca

Brak zdarzeń.

Kwiecień 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. kwietnia
wtorek 2. kwietnia
środa 3. kwietnia
czwartek 4. kwietnia
piątek 5. kwietnia
sobota 6. kwietnia
niedziela 7. kwietnia
poniedziałek 8. kwietnia
wtorek 9. kwietnia
środa 10. kwietnia
czwartek 11. kwietnia
piątek 12. kwietnia
sobota 13. kwietnia
niedziela 14. kwietnia
poniedziałek 15. kwietnia
wtorek 16. kwietnia
środa 17. kwietnia
czwartek 18. kwietnia
piątek 19. kwietnia
sobota 20. kwietnia
niedziela 21. kwietnia
poniedziałek 22. kwietnia
wtorek 23. kwietnia
środa 24. kwietnia
czwartek 25. kwietnia
piątek 26. kwietnia
sobota 27. kwietnia
niedziela 28. kwietnia
poniedziałek 29. kwietnia
wtorek 30. kwietnia

Brak zdarzeń.

Maj 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. maja
czwartek 2. maja
piątek 3. maja
sobota 4. maja
niedziela 5. maja
poniedziałek 6. maja
wtorek 7. maja
środa 8. maja
czwartek 9. maja
piątek 10. maja
sobota 11. maja
niedziela 12. maja
poniedziałek 13. maja
wtorek 14. maja
środa 15. maja
czwartek 16. maja
piątek 17. maja
sobota 18. maja
niedziela 19. maja
poniedziałek 20. maja
wtorek 21. maja
środa 22. maja
czwartek 23. maja
piątek 24. maja
sobota 25. maja
niedziela 26. maja
poniedziałek 27. maja
wtorek 28. maja
środa 29. maja
czwartek 30. maja
piątek 31. maja

Brak zdarzeń.

Czerwiec 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. czerwca
niedziela 2. czerwca
poniedziałek 3. czerwca
wtorek 4. czerwca
środa 5. czerwca
czwartek 6. czerwca
piątek 7. czerwca
sobota 8. czerwca
niedziela 9. czerwca
poniedziałek 10. czerwca
wtorek 11. czerwca
środa 12. czerwca
czwartek 13. czerwca
piątek 14. czerwca
sobota 15. czerwca
niedziela 16. czerwca
poniedziałek 17. czerwca
wtorek 18. czerwca
środa 19. czerwca
czwartek 20. czerwca
piątek 21. czerwca
sobota 22. czerwca
niedziela 23. czerwca
poniedziałek 24. czerwca
wtorek 25. czerwca
środa 26. czerwca
czwartek 27. czerwca
piątek 28. czerwca
sobota 29. czerwca
niedziela 30. czerwca

Brak zdarzeń.

Lipiec 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. lipca
wtorek 2. lipca
środa 3. lipca
czwartek 4. lipca
piątek 5. lipca
sobota 6. lipca
niedziela 7. lipca
poniedziałek 8. lipca
wtorek 9. lipca
środa 10. lipca
czwartek 11. lipca
piątek 12. lipca
sobota 13. lipca
niedziela 14. lipca
poniedziałek 15. lipca
wtorek 16. lipca
środa 17. lipca
czwartek 18. lipca
piątek 19. lipca
sobota 20. lipca
niedziela 21. lipca
poniedziałek 22. lipca
wtorek 23. lipca
środa 24. lipca
czwartek 25. lipca
piątek 26. lipca
sobota 27. lipca
niedziela 28. lipca
poniedziałek 29. lipca
wtorek 30. lipca
środa 31. lipca

Brak zdarzeń.

Sierpień 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. sierpnia
piątek 2. sierpnia
sobota 3. sierpnia
niedziela 4. sierpnia
poniedziałek 5. sierpnia
wtorek 6. sierpnia
środa 7. sierpnia
czwartek 8. sierpnia
piątek 9. sierpnia
sobota 10. sierpnia
niedziela 11. sierpnia
poniedziałek 12. sierpnia
wtorek 13. sierpnia
środa 14. sierpnia
czwartek 15. sierpnia
piątek 16. sierpnia
sobota 17. sierpnia
niedziela 18. sierpnia
poniedziałek 19. sierpnia
wtorek 20. sierpnia
środa 21. sierpnia
czwartek 22. sierpnia
piątek 23. sierpnia
sobota 24. sierpnia
niedziela 25. sierpnia
poniedziałek 26. sierpnia
wtorek 27. sierpnia
środa 28. sierpnia
czwartek 29. sierpnia
piątek 30. sierpnia
sobota 31. sierpnia

Brak zdarzeń.

Wrzesień 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. września
poniedziałek 2. września
wtorek 3. września
środa 4. września
czwartek 5. września
piątek 6. września
sobota 7. września
niedziela 8. września
poniedziałek 9. września
wtorek 10. września
środa 11. września
czwartek 12. września
piątek 13. września
sobota 14. września
niedziela 15. września
poniedziałek 16. września
wtorek 17. września
środa 18. września
czwartek 19. września
piątek 20. września
sobota 21. września
niedziela 22. września
poniedziałek 23. września
wtorek 24. września
środa 25. września
czwartek 26. września
piątek 27. września
sobota 28. września
niedziela 29. września
poniedziałek 30. września

Brak zdarzeń.

Październik 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. października
środa 2. października
czwartek 3. października
piątek 4. października
sobota 5. października
niedziela 6. października
poniedziałek 7. października
wtorek 8. października
środa 9. października
czwartek 10. października
piątek 11. października
sobota 12. października
niedziela 13. października
poniedziałek 14. października
wtorek 15. października
środa 16. października
czwartek 17. października
piątek 18. października
sobota 19. października
niedziela 20. października
poniedziałek 21. października
wtorek 22. października
środa 23. października
czwartek 24. października
piątek 25. października
sobota 26. października
niedziela 27. października
poniedziałek 28. października
wtorek 29. października
środa 30. października
czwartek 31. października

Brak zdarzeń.

Listopad 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. listopada
sobota 2. listopada
niedziela 3. listopada
poniedziałek 4. listopada
wtorek 5. listopada
środa 6. listopada
czwartek 7. listopada
piątek 8. listopada
sobota 9. listopada
niedziela 10. listopada
poniedziałek 11. listopada
wtorek 12. listopada
środa 13. listopada
czwartek 14. listopada
piątek 15. listopada
sobota 16. listopada
niedziela 17. listopada
poniedziałek 18. listopada
wtorek 19. listopada
środa 20. listopada
czwartek 21. listopada
piątek 22. listopada
sobota 23. listopada
niedziela 24. listopada
poniedziałek 25. listopada
wtorek 26. listopada
środa 27. listopada
czwartek 28. listopada
piątek 29. listopada
sobota 30. listopada

Brak zdarzeń.

Grudzień 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. grudnia
poniedziałek 2. grudnia
wtorek 3. grudnia
środa 4. grudnia
czwartek 5. grudnia
piątek 6. grudnia
sobota 7. grudnia
niedziela 8. grudnia
poniedziałek 9. grudnia
wtorek 10. grudnia
środa 11. grudnia
czwartek 12. grudnia
piątek 13. grudnia
sobota 14. grudnia
niedziela 15. grudnia
poniedziałek 16. grudnia
wtorek 17. grudnia
środa 18. grudnia
czwartek 19. grudnia
piątek 20. grudnia
sobota 21. grudnia
niedziela 22. grudnia
poniedziałek 23. grudnia
wtorek 24. grudnia
środa 25. grudnia
czwartek 26. grudnia
piątek 27. grudnia
sobota 28. grudnia
niedziela 29. grudnia
poniedziałek 30. grudnia
wtorek 31. grudnia

Brak zdarzeń.

Styczeń 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. stycznia
czwartek 2. stycznia
piątek 3. stycznia
sobota 4. stycznia
niedziela 5. stycznia
poniedziałek 6. stycznia
wtorek 7. stycznia
środa 8. stycznia
czwartek 9. stycznia
piątek 10. stycznia
sobota 11. stycznia
niedziela 12. stycznia
poniedziałek 13. stycznia
wtorek 14. stycznia
środa 15. stycznia
czwartek 16. stycznia
piątek 17. stycznia
sobota 18. stycznia
niedziela 19. stycznia
poniedziałek 20. stycznia
wtorek 21. stycznia
środa 22. stycznia
czwartek 23. stycznia
piątek 24. stycznia
sobota 25. stycznia
niedziela 26. stycznia
poniedziałek 27. stycznia
wtorek 28. stycznia
środa 29. stycznia
czwartek 30. stycznia
piątek 31. stycznia

Brak zdarzeń.

Luty 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. lutego
niedziela 2. lutego
poniedziałek 3. lutego
wtorek 4. lutego
środa 5. lutego
czwartek 6. lutego
piątek 7. lutego
sobota 8. lutego
niedziela 9. lutego
poniedziałek 10. lutego
wtorek 11. lutego
środa 12. lutego
czwartek 13. lutego
piątek 14. lutego
sobota 15. lutego
niedziela 16. lutego
poniedziałek 17. lutego
wtorek 18. lutego
środa 19. lutego
czwartek 20. lutego
piątek 21. lutego
sobota 22. lutego
niedziela 23. lutego
poniedziałek 24. lutego
wtorek 25. lutego
środa 26. lutego
czwartek 27. lutego
piątek 28. lutego

Brak zdarzeń.

Marzec 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. marca
niedziela 2. marca
poniedziałek 3. marca
wtorek 4. marca
środa 5. marca
czwartek 6. marca
piątek 7. marca
sobota 8. marca
niedziela 9. marca
poniedziałek 10. marca
wtorek 11. marca
środa 12. marca
czwartek 13. marca
piątek 14. marca
sobota 15. marca
niedziela 16. marca
poniedziałek 17. marca
wtorek 18. marca
środa 19. marca
czwartek 20. marca
piątek 21. marca
sobota 22. marca
niedziela 23. marca
poniedziałek 24. marca
wtorek 25. marca
środa 26. marca
czwartek 27. marca
piątek 28. marca
sobota 29. marca
niedziela 30. marca
poniedziałek 31. marca

Brak zdarzeń.

Kwiecień 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. kwietnia
środa 2. kwietnia
czwartek 3. kwietnia
piątek 4. kwietnia
sobota 5. kwietnia
niedziela 6. kwietnia
poniedziałek 7. kwietnia
wtorek 8. kwietnia
środa 9. kwietnia
czwartek 10. kwietnia
piątek 11. kwietnia
sobota 12. kwietnia
niedziela 13. kwietnia
poniedziałek 14. kwietnia
wtorek 15. kwietnia
środa 16. kwietnia
czwartek 17. kwietnia
piątek 18. kwietnia
sobota 19. kwietnia
niedziela 20. kwietnia
poniedziałek 21. kwietnia
wtorek 22. kwietnia
środa 23. kwietnia
czwartek 24. kwietnia
piątek 25. kwietnia
sobota 26. kwietnia
niedziela 27. kwietnia
poniedziałek 28. kwietnia
wtorek 29. kwietnia
środa 30. kwietnia

Brak zdarzeń.

Maj 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. maja
piątek 2. maja
sobota 3. maja
niedziela 4. maja
poniedziałek 5. maja
wtorek 6. maja
środa 7. maja
czwartek 8. maja
piątek 9. maja
sobota 10. maja
niedziela 11. maja
poniedziałek 12. maja
wtorek 13. maja
środa 14. maja
czwartek 15. maja
piątek 16. maja
sobota 17. maja
niedziela 18. maja
poniedziałek 19. maja
wtorek 20. maja
środa 21. maja
czwartek 22. maja
piątek 23. maja
sobota 24. maja
niedziela 25. maja
poniedziałek 26. maja
wtorek 27. maja
środa 28. maja
czwartek 29. maja
piątek 30. maja
sobota 31. maja

Brak zdarzeń.

Czerwiec 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. czerwca
poniedziałek 2. czerwca
wtorek 3. czerwca
środa 4. czerwca
czwartek 5. czerwca
piątek 6. czerwca
sobota 7. czerwca
niedziela 8. czerwca
poniedziałek 9. czerwca
wtorek 10. czerwca
środa 11. czerwca
czwartek 12. czerwca
piątek 13. czerwca
sobota 14. czerwca
niedziela 15. czerwca
poniedziałek 16. czerwca
wtorek 17. czerwca
środa 18. czerwca
czwartek 19. czerwca
piątek 20. czerwca
sobota 21. czerwca
niedziela 22. czerwca
poniedziałek 23. czerwca
wtorek 24. czerwca
środa 25. czerwca
czwartek 26. czerwca
piątek 27. czerwca
sobota 28. czerwca
niedziela 29. czerwca
poniedziałek 30. czerwca

Brak zdarzeń.

Lipiec 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. lipca
środa 2. lipca
czwartek 3. lipca
piątek 4. lipca
sobota 5. lipca
niedziela 6. lipca
poniedziałek 7. lipca
wtorek 8. lipca
środa 9. lipca
czwartek 10. lipca
piątek 11. lipca
sobota 12. lipca
niedziela 13. lipca
poniedziałek 14. lipca
wtorek 15. lipca
środa 16. lipca
czwartek 17. lipca
piątek 18. lipca
sobota 19. lipca
niedziela 20. lipca
poniedziałek 21. lipca
wtorek 22. lipca
środa 23. lipca
czwartek 24. lipca
piątek 25. lipca
sobota 26. lipca
niedziela 27. lipca
poniedziałek 28. lipca
wtorek 29. lipca
środa 30. lipca
czwartek 31. lipca

Brak zdarzeń.

Sierpień 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. sierpnia
sobota 2. sierpnia
niedziela 3. sierpnia
poniedziałek 4. sierpnia
wtorek 5. sierpnia
środa 6. sierpnia
czwartek 7. sierpnia
piątek 8. sierpnia
sobota 9. sierpnia
niedziela 10. sierpnia
poniedziałek 11. sierpnia
wtorek 12. sierpnia
środa 13. sierpnia
czwartek 14. sierpnia
piątek 15. sierpnia
sobota 16. sierpnia
niedziela 17. sierpnia
poniedziałek 18. sierpnia
wtorek 19. sierpnia
środa 20. sierpnia
czwartek 21. sierpnia
piątek 22. sierpnia
sobota 23. sierpnia
niedziela 24. sierpnia
poniedziałek 25. sierpnia
wtorek 26. sierpnia
środa 27. sierpnia
czwartek 28. sierpnia
piątek 29. sierpnia
sobota 30. sierpnia
niedziela 31. sierpnia

Brak zdarzeń.

Wrzesień 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. września
wtorek 2. września
środa 3. września
czwartek 4. września
piątek 5. września
sobota 6. września
niedziela 7. września
poniedziałek 8. września
wtorek 9. września
środa 10. września
czwartek 11. września
piątek 12. września
sobota 13. września
niedziela 14. września
poniedziałek 15. września
wtorek 16. września
środa 17. września
czwartek 18. września
piątek 19. września
sobota 20. września
niedziela 21. września
poniedziałek 22. września
wtorek 23. września
środa 24. września
czwartek 25. września
piątek 26. września
sobota 27. września
niedziela 28. września
poniedziałek 29. września
wtorek 30. września

Brak zdarzeń.

Październik 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. października
czwartek 2. października
piątek 3. października
sobota 4. października
niedziela 5. października
poniedziałek 6. października
wtorek 7. października
środa 8. października
czwartek 9. października
piątek 10. października
sobota 11. października
niedziela 12. października
poniedziałek 13. października
wtorek 14. października
środa 15. października
czwartek 16. października
piątek 17. października
sobota 18. października
niedziela 19. października
poniedziałek 20. października
wtorek 21. października
środa 22. października
czwartek 23. października
piątek 24. października
sobota 25. października
niedziela 26. października
poniedziałek 27. października
wtorek 28. października
środa 29. października
czwartek 30. października
piątek 31. października

Brak zdarzeń.

Listopad 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. listopada
niedziela 2. listopada
poniedziałek 3. listopada
wtorek 4. listopada
środa 5. listopada
czwartek 6. listopada
piątek 7. listopada
sobota 8. listopada
niedziela 9. listopada
poniedziałek 10. listopada
wtorek 11. listopada
środa 12. listopada
czwartek 13. listopada
piątek 14. listopada
sobota 15. listopada
niedziela 16. listopada
poniedziałek 17. listopada
wtorek 18. listopada
środa 19. listopada
czwartek 20. listopada
piątek 21. listopada
sobota 22. listopada
niedziela 23. listopada
poniedziałek 24. listopada
wtorek 25. listopada
środa 26. listopada
czwartek 27. listopada
piątek 28. listopada
sobota 29. listopada
niedziela 30. listopada

Brak zdarzeń.

Grudzień 2025

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. grudnia
wtorek 2. grudnia
środa 3. grudnia
czwartek 4. grudnia
piątek 5. grudnia
sobota 6. grudnia
niedziela 7. grudnia
poniedziałek 8. grudnia
wtorek 9. grudnia
środa 10. grudnia
czwartek 11. grudnia
piątek 12. grudnia
sobota 13. grudnia
niedziela 14. grudnia
poniedziałek 15. grudnia
wtorek 16. grudnia
środa 17. grudnia
czwartek 18. grudnia
piątek 19. grudnia
sobota 20. grudnia
niedziela 21. grudnia
poniedziałek 22. grudnia
wtorek 23. grudnia
środa 24. grudnia
czwartek 25. grudnia
piątek 26. grudnia
sobota 27. grudnia
niedziela 28. grudnia
poniedziałek 29. grudnia
wtorek 30. grudnia
środa 31. grudnia

Brak zdarzeń.

Styczeń 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. stycznia
piątek 2. stycznia
sobota 3. stycznia
niedziela 4. stycznia
poniedziałek 5. stycznia
wtorek 6. stycznia
środa 7. stycznia
czwartek 8. stycznia
piątek 9. stycznia
sobota 10. stycznia
niedziela 11. stycznia
poniedziałek 12. stycznia
wtorek 13. stycznia
środa 14. stycznia
czwartek 15. stycznia
piątek 16. stycznia
sobota 17. stycznia
niedziela 18. stycznia
poniedziałek 19. stycznia
wtorek 20. stycznia
środa 21. stycznia
czwartek 22. stycznia
piątek 23. stycznia
sobota 24. stycznia
niedziela 25. stycznia
poniedziałek 26. stycznia
wtorek 27. stycznia
środa 28. stycznia
czwartek 29. stycznia
piątek 30. stycznia
sobota 31. stycznia

Brak zdarzeń.

Luty 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. lutego
poniedziałek 2. lutego
wtorek 3. lutego
środa 4. lutego
czwartek 5. lutego
piątek 6. lutego
sobota 7. lutego
niedziela 8. lutego
poniedziałek 9. lutego
wtorek 10. lutego
środa 11. lutego
czwartek 12. lutego
piątek 13. lutego
sobota 14. lutego
niedziela 15. lutego
poniedziałek 16. lutego
wtorek 17. lutego
środa 18. lutego
czwartek 19. lutego
piątek 20. lutego
sobota 21. lutego
niedziela 22. lutego
poniedziałek 23. lutego
wtorek 24. lutego
środa 25. lutego
czwartek 26. lutego
piątek 27. lutego
sobota 28. lutego

Brak zdarzeń.

Marzec 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. marca
poniedziałek 2. marca
wtorek 3. marca
środa 4. marca
czwartek 5. marca
piątek 6. marca
sobota 7. marca
niedziela 8. marca
poniedziałek 9. marca
wtorek 10. marca
środa 11. marca
czwartek 12. marca
piątek 13. marca
sobota 14. marca
niedziela 15. marca
poniedziałek 16. marca
wtorek 17. marca
środa 18. marca
czwartek 19. marca
piątek 20. marca
sobota 21. marca
niedziela 22. marca
poniedziałek 23. marca
wtorek 24. marca
środa 25. marca
czwartek 26. marca
piątek 27. marca
sobota 28. marca
niedziela 29. marca
poniedziałek 30. marca
wtorek 31. marca

Brak zdarzeń.

Kwiecień 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. kwietnia
czwartek 2. kwietnia
piątek 3. kwietnia
sobota 4. kwietnia
niedziela 5. kwietnia
poniedziałek 6. kwietnia
wtorek 7. kwietnia
środa 8. kwietnia
czwartek 9. kwietnia
piątek 10. kwietnia
sobota 11. kwietnia
niedziela 12. kwietnia
poniedziałek 13. kwietnia
wtorek 14. kwietnia
środa 15. kwietnia
czwartek 16. kwietnia
piątek 17. kwietnia
sobota 18. kwietnia
niedziela 19. kwietnia
poniedziałek 20. kwietnia
wtorek 21. kwietnia
środa 22. kwietnia
czwartek 23. kwietnia
piątek 24. kwietnia
sobota 25. kwietnia
niedziela 26. kwietnia
poniedziałek 27. kwietnia
wtorek 28. kwietnia
środa 29. kwietnia
czwartek 30. kwietnia

Brak zdarzeń.

Maj 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. maja
sobota 2. maja
niedziela 3. maja
poniedziałek 4. maja
wtorek 5. maja
środa 6. maja
czwartek 7. maja
piątek 8. maja
sobota 9. maja
niedziela 10. maja
poniedziałek 11. maja
wtorek 12. maja
środa 13. maja
czwartek 14. maja
piątek 15. maja
sobota 16. maja
niedziela 17. maja
poniedziałek 18. maja
wtorek 19. maja
środa 20. maja
czwartek 21. maja
piątek 22. maja
sobota 23. maja
niedziela 24. maja
poniedziałek 25. maja
wtorek 26. maja
środa 27. maja
czwartek 28. maja
piątek 29. maja
sobota 30. maja
niedziela 31. maja

Brak zdarzeń.

Czerwiec 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. czerwca
wtorek 2. czerwca
środa 3. czerwca
czwartek 4. czerwca
piątek 5. czerwca
sobota 6. czerwca
niedziela 7. czerwca
poniedziałek 8. czerwca
wtorek 9. czerwca
środa 10. czerwca
czwartek 11. czerwca
piątek 12. czerwca
sobota 13. czerwca
niedziela 14. czerwca
poniedziałek 15. czerwca
wtorek 16. czerwca
środa 17. czerwca
czwartek 18. czerwca
piątek 19. czerwca
sobota 20. czerwca
niedziela 21. czerwca
poniedziałek 22. czerwca
wtorek 23. czerwca
środa 24. czerwca
czwartek 25. czerwca
piątek 26. czerwca
sobota 27. czerwca
niedziela 28. czerwca
poniedziałek 29. czerwca
wtorek 30. czerwca

Brak zdarzeń.

Lipiec 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. lipca
czwartek 2. lipca
piątek 3. lipca
sobota 4. lipca
niedziela 5. lipca
poniedziałek 6. lipca
wtorek 7. lipca
środa 8. lipca
czwartek 9. lipca
piątek 10. lipca
sobota 11. lipca
niedziela 12. lipca
poniedziałek 13. lipca
wtorek 14. lipca
środa 15. lipca
czwartek 16. lipca
piątek 17. lipca
sobota 18. lipca
niedziela 19. lipca
poniedziałek 20. lipca
wtorek 21. lipca
środa 22. lipca
czwartek 23. lipca
piątek 24. lipca
sobota 25. lipca
niedziela 26. lipca
poniedziałek 27. lipca
wtorek 28. lipca
środa 29. lipca
czwartek 30. lipca
piątek 31. lipca

Brak zdarzeń.

Sierpień 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. sierpnia
niedziela 2. sierpnia
poniedziałek 3. sierpnia
wtorek 4. sierpnia
środa 5. sierpnia
czwartek 6. sierpnia
piątek 7. sierpnia
sobota 8. sierpnia
niedziela 9. sierpnia
poniedziałek 10. sierpnia
wtorek 11. sierpnia
środa 12. sierpnia
czwartek 13. sierpnia
piątek 14. sierpnia
sobota 15. sierpnia
niedziela 16. sierpnia
poniedziałek 17. sierpnia
wtorek 18. sierpnia
środa 19. sierpnia
czwartek 20. sierpnia
piątek 21. sierpnia
sobota 22. sierpnia
niedziela 23. sierpnia
poniedziałek 24. sierpnia
wtorek 25. sierpnia
środa 26. sierpnia
czwartek 27. sierpnia
piątek 28. sierpnia
sobota 29. sierpnia
niedziela 30. sierpnia
poniedziałek 31. sierpnia

Brak zdarzeń.

Wrzesień 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. września
środa 2. września
czwartek 3. września
piątek 4. września
sobota 5. września
niedziela 6. września
poniedziałek 7. września
wtorek 8. września
środa 9. września
czwartek 10. września
piątek 11. września
sobota 12. września
niedziela 13. września
poniedziałek 14. września
wtorek 15. września
środa 16. września
czwartek 17. września
piątek 18. września
sobota 19. września
niedziela 20. września
poniedziałek 21. września
wtorek 22. września
środa 23. września
czwartek 24. września
piątek 25. września
sobota 26. września
niedziela 27. września
poniedziałek 28. września
wtorek 29. września
środa 30. września

Brak zdarzeń.

Październik 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. października
piątek 2. października
sobota 3. października
niedziela 4. października
poniedziałek 5. października
wtorek 6. października
środa 7. października
czwartek 8. października
piątek 9. października
sobota 10. października
niedziela 11. października
poniedziałek 12. października
wtorek 13. października
środa 14. października
czwartek 15. października
piątek 16. października
sobota 17. października
niedziela 18. października
poniedziałek 19. października
wtorek 20. października
środa 21. października
czwartek 22. października
piątek 23. października
sobota 24. października
niedziela 25. października
poniedziałek 26. października
wtorek 27. października
środa 28. października
czwartek 29. października
piątek 30. października
sobota 31. października

Brak zdarzeń.

Listopad 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. listopada
poniedziałek 2. listopada
wtorek 3. listopada
środa 4. listopada
czwartek 5. listopada
piątek 6. listopada
sobota 7. listopada
niedziela 8. listopada
poniedziałek 9. listopada
wtorek 10. listopada
środa 11. listopada
czwartek 12. listopada
piątek 13. listopada
sobota 14. listopada
niedziela 15. listopada
poniedziałek 16. listopada
wtorek 17. listopada
środa 18. listopada
czwartek 19. listopada
piątek 20. listopada
sobota 21. listopada
niedziela 22. listopada
poniedziałek 23. listopada
wtorek 24. listopada
środa 25. listopada
czwartek 26. listopada
piątek 27. listopada
sobota 28. listopada
niedziela 29. listopada
poniedziałek 30. listopada

Brak zdarzeń.

Grudzień 2026

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. grudnia
środa 2. grudnia
czwartek 3. grudnia
piątek 4. grudnia
sobota 5. grudnia
niedziela 6. grudnia
poniedziałek 7. grudnia
wtorek 8. grudnia
środa 9. grudnia
czwartek 10. grudnia
piątek 11. grudnia
sobota 12. grudnia
niedziela 13. grudnia
poniedziałek 14. grudnia
wtorek 15. grudnia
środa 16. grudnia
czwartek 17. grudnia
piątek 18. grudnia
sobota 19. grudnia
niedziela 20. grudnia
poniedziałek 21. grudnia
wtorek 22. grudnia
środa 23. grudnia
czwartek 24. grudnia
piątek 25. grudnia
sobota 26. grudnia
niedziela 27. grudnia
poniedziałek 28. grudnia
wtorek 29. grudnia
środa 30. grudnia
czwartek 31. grudnia

Brak zdarzeń.

Styczeń 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. stycznia
sobota 2. stycznia
niedziela 3. stycznia
poniedziałek 4. stycznia
wtorek 5. stycznia
środa 6. stycznia
czwartek 7. stycznia
piątek 8. stycznia
sobota 9. stycznia
niedziela 10. stycznia
poniedziałek 11. stycznia
wtorek 12. stycznia
środa 13. stycznia
czwartek 14. stycznia
piątek 15. stycznia
sobota 16. stycznia
niedziela 17. stycznia
poniedziałek 18. stycznia
wtorek 19. stycznia
środa 20. stycznia
czwartek 21. stycznia
piątek 22. stycznia
sobota 23. stycznia
niedziela 24. stycznia
poniedziałek 25. stycznia
wtorek 26. stycznia
środa 27. stycznia
czwartek 28. stycznia
piątek 29. stycznia
sobota 30. stycznia
niedziela 31. stycznia

Brak zdarzeń.

Luty 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. lutego
wtorek 2. lutego
środa 3. lutego
czwartek 4. lutego
piątek 5. lutego
sobota 6. lutego
niedziela 7. lutego
poniedziałek 8. lutego
wtorek 9. lutego
środa 10. lutego
czwartek 11. lutego
piątek 12. lutego
sobota 13. lutego
niedziela 14. lutego
poniedziałek 15. lutego
wtorek 16. lutego
środa 17. lutego
czwartek 18. lutego
piątek 19. lutego
sobota 20. lutego
niedziela 21. lutego
poniedziałek 22. lutego
wtorek 23. lutego
środa 24. lutego
czwartek 25. lutego
piątek 26. lutego
sobota 27. lutego
niedziela 28. lutego

Brak zdarzeń.

Marzec 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. marca
wtorek 2. marca
środa 3. marca
czwartek 4. marca
piątek 5. marca
sobota 6. marca
niedziela 7. marca
poniedziałek 8. marca
wtorek 9. marca
środa 10. marca
czwartek 11. marca
piątek 12. marca
sobota 13. marca
niedziela 14. marca
poniedziałek 15. marca
wtorek 16. marca
środa 17. marca
czwartek 18. marca
piątek 19. marca
sobota 20. marca
niedziela 21. marca
poniedziałek 22. marca
wtorek 23. marca
środa 24. marca
czwartek 25. marca
piątek 26. marca
sobota 27. marca
niedziela 28. marca
poniedziałek 29. marca
wtorek 30. marca
środa 31. marca

Brak zdarzeń.

Kwiecień 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. kwietnia
piątek 2. kwietnia
sobota 3. kwietnia
niedziela 4. kwietnia
poniedziałek 5. kwietnia
wtorek 6. kwietnia
środa 7. kwietnia
czwartek 8. kwietnia
piątek 9. kwietnia
sobota 10. kwietnia
niedziela 11. kwietnia
poniedziałek 12. kwietnia
wtorek 13. kwietnia
środa 14. kwietnia
czwartek 15. kwietnia
piątek 16. kwietnia
sobota 17. kwietnia
niedziela 18. kwietnia
poniedziałek 19. kwietnia
wtorek 20. kwietnia
środa 21. kwietnia
czwartek 22. kwietnia
piątek 23. kwietnia
sobota 24. kwietnia
niedziela 25. kwietnia
poniedziałek 26. kwietnia
wtorek 27. kwietnia
środa 28. kwietnia
czwartek 29. kwietnia
piątek 30. kwietnia

Brak zdarzeń.

Maj 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. maja
niedziela 2. maja
poniedziałek 3. maja
wtorek 4. maja
środa 5. maja
czwartek 6. maja
piątek 7. maja
sobota 8. maja
niedziela 9. maja
poniedziałek 10. maja
wtorek 11. maja
środa 12. maja
czwartek 13. maja
piątek 14. maja
sobota 15. maja
niedziela 16. maja
poniedziałek 17. maja
wtorek 18. maja
środa 19. maja
czwartek 20. maja
piątek 21. maja
sobota 22. maja
niedziela 23. maja
poniedziałek 24. maja
wtorek 25. maja
środa 26. maja
czwartek 27. maja
piątek 28. maja
sobota 29. maja
niedziela 30. maja
poniedziałek 31. maja

Brak zdarzeń.

Czerwiec 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1. czerwca
środa 2. czerwca
czwartek 3. czerwca
piątek 4. czerwca
sobota 5. czerwca
niedziela 6. czerwca
poniedziałek 7. czerwca
wtorek 8. czerwca
środa 9. czerwca
czwartek 10. czerwca
piątek 11. czerwca
sobota 12. czerwca
niedziela 13. czerwca
poniedziałek 14. czerwca
wtorek 15. czerwca
środa 16. czerwca
czwartek 17. czerwca
piątek 18. czerwca
sobota 19. czerwca
niedziela 20. czerwca
poniedziałek 21. czerwca
wtorek 22. czerwca
środa 23. czerwca
czwartek 24. czerwca
piątek 25. czerwca
sobota 26. czerwca
niedziela 27. czerwca
poniedziałek 28. czerwca
wtorek 29. czerwca
środa 30. czerwca

Brak zdarzeń.

Lipiec 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1. lipca
piątek 2. lipca
sobota 3. lipca
niedziela 4. lipca
poniedziałek 5. lipca
wtorek 6. lipca
środa 7. lipca
czwartek 8. lipca
piątek 9. lipca
sobota 10. lipca
niedziela 11. lipca
poniedziałek 12. lipca
wtorek 13. lipca
środa 14. lipca
czwartek 15. lipca
piątek 16. lipca
sobota 17. lipca
niedziela 18. lipca
poniedziałek 19. lipca
wtorek 20. lipca
środa 21. lipca
czwartek 22. lipca
piątek 23. lipca
sobota 24. lipca
niedziela 25. lipca
poniedziałek 26. lipca
wtorek 27. lipca
środa 28. lipca
czwartek 29. lipca
piątek 30. lipca
sobota 31. lipca

Brak zdarzeń.

Sierpień 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1. sierpnia
poniedziałek 2. sierpnia
wtorek 3. sierpnia
środa 4. sierpnia
czwartek 5. sierpnia
piątek 6. sierpnia
sobota 7. sierpnia
niedziela 8. sierpnia
poniedziałek 9. sierpnia
wtorek 10. sierpnia
środa 11. sierpnia
czwartek 12. sierpnia
piątek 13. sierpnia
sobota 14. sierpnia
niedziela 15. sierpnia
poniedziałek 16. sierpnia
wtorek 17. sierpnia
środa 18. sierpnia
czwartek 19. sierpnia
piątek 20. sierpnia
sobota 21. sierpnia
niedziela 22. sierpnia
poniedziałek 23. sierpnia
wtorek 24. sierpnia
środa 25. sierpnia
czwartek 26. sierpnia
piątek 27. sierpnia
sobota 28. sierpnia
niedziela 29. sierpnia
poniedziałek 30. sierpnia
wtorek 31. sierpnia

Brak zdarzeń.

Wrzesień 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. września
czwartek 2. września
piątek 3. września
sobota 4. września
niedziela 5. września
poniedziałek 6. września
wtorek 7. września
środa 8. września
czwartek 9. września
piątek 10. września
sobota 11. września
niedziela 12. września
poniedziałek 13. września
wtorek 14. września
środa 15. września
czwartek 16. września
piątek 17. września
sobota 18. września
niedziela 19. września
poniedziałek 20. września
wtorek 21. września
środa 22. września
czwartek 23. września
piątek 24. września
sobota 25. września
niedziela 26. września
poniedziałek 27. września
wtorek 28. września
środa 29. września
czwartek 30. września

Brak zdarzeń.

Październik 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1. października
sobota 2. października
niedziela 3. października
poniedziałek 4. października
wtorek 5. października
środa 6. października
czwartek 7. października
piątek 8. października
sobota 9. października
niedziela 10. października
poniedziałek 11. października
wtorek 12. października
środa 13. października
czwartek 14. października
piątek 15. października
sobota 16. października
niedziela 17. października
poniedziałek 18. października
wtorek 19. października
środa 20. października
czwartek 21. października
piątek 22. października
sobota 23. października
niedziela 24. października
poniedziałek 25. października
wtorek 26. października
środa 27. października
czwartek 28. października
piątek 29. października
sobota 30. października
niedziela 31. października

Brak zdarzeń.

Listopad 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1. listopada
wtorek 2. listopada
środa 3. listopada
czwartek 4. listopada
piątek 5. listopada
sobota 6. listopada
niedziela 7. listopada
poniedziałek 8. listopada
wtorek 9. listopada
środa 10. listopada
czwartek 11. listopada
piątek 12. listopada
sobota 13. listopada
niedziela 14. listopada
poniedziałek 15. listopada
wtorek 16. listopada
środa 17. listopada
czwartek 18. listopada
piątek 19. listopada
sobota 20. listopada
niedziela 21. listopada
poniedziałek 22. listopada
wtorek 23. listopada
środa 24. listopada
czwartek 25. listopada
piątek 26. listopada
sobota 27. listopada
niedziela 28. listopada
poniedziałek 29. listopada
wtorek 30. listopada

Brak zdarzeń.

Grudzień 2027

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1. grudnia
czwartek 2. grudnia
piątek 3. grudnia
sobota 4. grudnia
niedziela 5. grudnia
poniedziałek 6. grudnia
wtorek 7. grudnia
środa 8. grudnia
czwartek 9. grudnia
piątek 10. grudnia
sobota 11. grudnia
niedziela 12. grudnia
poniedziałek 13. grudnia
wtorek 14. grudnia
środa 15. grudnia
czwartek 16. grudnia
piątek 17. grudnia
sobota 18. grudnia
niedziela 19. grudnia
poniedziałek 20. grudnia
wtorek 21. grudnia
środa 22. grudnia
czwartek 23. grudnia
piątek 24. grudnia
sobota 25. grudnia
niedziela 26. grudnia
poniedziałek 27. grudnia
wtorek 28. grudnia
środa 29. grudnia
czwartek 30. grudnia
piątek 31. grudnia

Brak zdarzeń.

Styczeń 2028

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1. stycznia
niedziela 2. stycznia
poniedziałek 3. stycznia
wtorek 4. stycznia
środa 5. stycznia
czwartek 6. stycznia
piątek 7. stycznia
sobota 8. stycznia
niedziela 9. stycznia
poniedziałek 10. stycznia
wtorek 11. stycznia
środa 12. stycznia
czwartek 13. stycznia
piątek 14. stycznia
sobota 15. stycznia
niedziela 16. stycznia
poniedziałek 17. stycznia
wtorek 18. stycznia
środa 19. stycznia
czwartek 20. stycznia
piątek 21. stycznia
sobota 22. stycznia
niedziela 23. stycznia
poniedziałek 24. stycznia
wtorek 25. stycznia
środa 26. stycznia
czwartek 27. stycznia
piątek 28. stycznia
sobota 29. stycznia
niedziela 30. stycznia
poniedziałek 31. stycznia

Brak zdarzeń.